Kūrinių krepšelis

Rinkinys “Little black dress”

Rinkinį sudaro:

Kokosų aromato žvakė (290gr.),

Vanilės aromato namų kvapas (100gr.),

Natūralus muilas – kietasis šampūnas.

Rinkinys puikiai tiks nustebinti artimą žmogų ar palepinti save ir suteiks galimybę mėgautis SPA malonumais namuose. Rinkinys atrodo puošniai, tikrai nepaliks abejingų. Vos atidarius dėžutę pajusite mėgstamų kvapų dvelksmą.

26,40

Neturime

PASTABA: Nuotraukoje pavaizduotų muilų galime neturėti sandėlyje, todėl parinksime kitą panašiausią muilą savo sudėtimi bei išvaizda.

Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d. po užsakymo apmokėjimo, OMNIVA arba LP EXPRESS paštomatais. Užsakymo pateikimo metu, komentarų skiltyje įrašykite paštomato adresą, kuriame pageidaujate atsiimti prekę.

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 3-5 darbo dienas


 

Pristatymo politika

1. Produktai gali būti pristatomi OMNIVA arba LP EXPRESS paštomatais, Todėl pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų paštomato adresą (užsakymo metu įrašykite į komentarų skiltį) į kurį nori, kad būtų pristatytas užsakymas.
2. Jei Pirkėjas perka iš anksto pagaminą gaminį, prekės išsiunčiamos per 1- 2 darbo dienas, nuo apmokėjimo patvirtinimo. Jei ruošiamas individualus užsakymas, prekių pristatymo terminas 3-5 darbo dienos.
3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
4. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
5. Pirkėjas privalo el. paštu pateikti Pardavėjui pažeisto siuntinio ir(arba) prekės (-ių) nuotraukas.
6. Pristatant užsakymą paštomatu, siuntą turite pasiimti, per OMNIVOS ar LP EXPRESS taisyklėse nurodytą terminą. Jei užsakymas nebuvo atsiimtas iš paštomato ir grįžo atgal pas mus, susisiekiame su Jumis, kad išsiaiškintumėme neatsiėmimo priežastį. Pinigai už prekę negrąžinami. Jei pageidaujate, kad prekę išsiųstumėme dar kartą, siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
7. Jei renkatės prekių atsimėmimą fizinėje parduotuvėje, užsakymą privalote atsiimti per 14 darbo dienų, praėjus šiam terminui, pinigai negrąžinami, o prekės grįžta į pardavimą.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Mes labai tikimės, kad Jūs esate patenkinti savo užsakymu, bet jei kažkas yra ne taip, kaip Jūs tikėjotės, mes mielai padėsime išspręsti problemą. Prašome atsiųsti el. laišką info@pukelaive.lt per 14 darbo dienų nuo užsakymo gavimo. Laiške parašykite savo vardą, pavardę, užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios norite gražinti ar pakeisti prekę. Kaip papildomą gavėją prie laiško prašome pridėti info@kuriutau.lt
Sugadintos prekės
Prieš išsiunčiant užsakymą, mes patikriname kiekvieną produktą ir įsitikiname, kad Jūs gausite tik kokybiškas prekes. Jei Jūsų prekė sugadinta, prašysime pateikti vaizdinį įrodymą. Prieš priimdami sprendimą ar prekę keisti, atsižvelgsime į žalos dydi. Jei manysime, kad prekė vis dar tinkama naudoti, tokios prekės nekeisime. Tačiau, jei vis tik norėsite ją keisti, atkreipiame dėmesį, kad pašto išlaidas turite apmokėti Jūs, taip pat visa atsakomybė už siuntinį tenka Jums iki kol siunta pasieks mus. Jei prekės kokybė nukentėjo dėl mūsų kaltės, mes ją pakeisime tokia pačia kokybiška preke arba gražinsime Jums pinigus. Mes neprisiimame atsakomybės už dingusias siuntas.

Nepatiko prekė
Jei Jums nepatiko produkto aromatas, įsitikinkite, kad produktas nebuvo naudotas ir pakuotės nepažeidėte. Tik tokiu atveju pakeisime prekę arba grąžinsime pinigus. Atkreipkite dėmesį, kad pašto išlaidas turėsite padengti Jūs, taip pat būsite atsakingi už siuntą iki kol ji pasieks mus. Mes neprisiimame atsakomybės už dingusias siuntas.

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Rinkinys “Little black dress””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

 • Parduotuvės pavadinimas: Pukelaive
 • Kūrėjas: Sandra Vitkė
 • Address: 5C
  Fabijoniškių g.
  Vilnius
  LT-06335
 • Įvertinimų nėra

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.