Kūrinių krepšelis

Fotopaveikslas „Agora”

Kategorija: Žymos: ,

Apie kūrinį: darbas sukurtas iš 15 kadrų. Miesto judesys, žmonių šurmulys tarytum skubėjimas… paskendę savo kasdienių darbų, užduočių sūkuryje , todėl kartais nesąmoningai panirstama į savotišką pilkumą ir užtenka pakelti akis ir pamatai skaisčią dangaus mėlynę.

120,00

Liko 1

Grąžinimo garantija: 14 dienų

– “Agora”, panoraminio tipo
– Išmatavimai: (standartinis) 180cm x 60 cm, galimi kiti išmatavimai, bei kaina priklausoma nuo dydžio
– Gamyba: natūrali drobė su porėmiu
– Pridedamas autoriaus sertifikatas

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 3-5 darbo dienas


 

Pristatymo politika

1) Prekės siunčiamos į artimiausią paštomatą
2) Paštomatinės siuntos kaina priklauso nuo siuntos dydžio
3) Išsiuntimo terminas svyruojantis:
- jeigu prekės yra sandėlyje išsiuntimas per 1-2 d.d.
- jeigu prekė gaminama tik gavus užsakymą, išsiuntimas iki 5d.d.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Dėl prekių grąžinimo prašome susisiekti el. paštu doauksoriu@gmail.com. Taip pat, kaip papildomą gavėją prašome nurodyti info@kuriutau.lt.

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Fotopaveikslas „Agora””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

  • Parduotuvės pavadinimas: Idėja nuo Aukss
  • Kūrėjas: Donatas Auksorius
  • Address:
  • Įvertinimų nėra
Sudėtis: - naudojame bičių, sojų arba palmių vašką; - dagtis supinta iš natūralios medvilnės pluošto ir ypatingai plonų popierinių siūlų;…
Medžiaga - drobė, akrilas Dydis: 40x40 cm
Medžiagos - Drobė, akrilas. Dydis - 40 x 50 cm. Kryptis: Abstraktusis ekspresionizmas

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.