Kūrinių krepšelis

Juoda natūralaus šilko plaukų gumytė

Natūralaus šilko rankų darbo vidutinio dydžio plaukų gumytė. 

10,00

Liko 2

Grąžinimo garantija: 14 dienų

Natūralaus šilko gumytės nepeša, netraumuoja plaukų, yra tinkamos visiems plaukų tipams bei yra puiki grožio detalė.

Prekės išsiunčiamos per 1-3 d.d. po užsakymo apmokėjimo Omniva paštomatu. Užsakymo pateikimo metu, komentarų skiltyje, prašome įrašyti pageidaujamo paštomato adresą.

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 1-3 darbo dienas


 

Pristatymo politika

Visos siuntos išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas nuo gauto užsakymo. Siuntimas omniva paštomatu visoje Lietuvoje.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Norint grąžinti prekes susisiekite el. pašto adresu pasimaivom.info@gmail.com. Kaip papildomą adresatą prašome pridėti info@kuriutau.lt

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Juoda natūralaus šilko plaukų gumytė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

 • Parduotuvės pavadinimas: Pasimaivom?
 • Kūrėjas: Eiprilė Bagužaitė
 • Address: Girulių
  Vilnius
  12112
 • Įvertinimų nėra
Segtukas į plaukus - kaspinas. Labai mielas, pavasariškas. Audinys - gipiūras.
Natūralaus šilko rankų darbo vidutinio dydžio gumytė.
Natūralaus šilko rankų darbo vidutinio dydžio gumytė.
Sudėtis: 100 procentų natūralus šilkas Segtukas suima plaukus, užsifiksuoja Šilkas – kokybei ir prabangos pojūčiui Grožio detalė Pagaminta Lietuvoje
Natūralaus šilko rankų darbo vidutinio dydžio plaukų gumytė.
Sudėtis: 100 procentų natūralus šilkas Segtukas suima plaukus, užsifiksuoja Šilkas – kokybei ir prabangos pojūčiui Grožio detalė

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.