Kūrinių krepšelis

Lininis maišelis, puoštas nertais motyvais (20cmx30cm)

Kategorija: Žymos: , ,

Rankų darbo lininis maišelis, puoštas nertais motyvais. Tinkamas laikyti arbatai, prieskoniams, džiovintiems vaisiams ir daržovėms. Šiuose maišeliuose nesikaupia drėgmė.

6,00

Liko 4

Grąžinimo garantija: 14 dienų

Rankų darbo lininis maišelis, puoštas nertais motyvais. Pagamintas iš lietuviško lino, susiūtas medvilniniais siūlais. Motyvai ir virvelė nerta iš lininių siūlų. Maišelis yra dvigubas, patogi ilga virvelė. Maišelio dydis: 20cmx30cm.

Puikiai tiks norintiems netradiciškai, originaliai supakuoti dovanas, suvenyrus, smulkmenas.

 

Shipping Countries: Lietuva


 

Pristatymo politika

Pristatymo terminas priklauso nuo užsakymo kiekio. Jei užsakoma daugiau nei 5 vnt., užsakymo pristatymas gali užtrukti 2 - 3 savaites.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Jei klientas pageidauja grąžinti užsakymą, prašome susisiekti elektroniniu paštu: onakirti@gmail.com (taip pat nurodant papildomą gavėją info@kuriutau.lt).

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Lininis maišelis, puoštas nertais motyvais (20cmx30cm)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

 • Parduotuvės pavadinimas: onukolinodarbai
 • Kūrėjas: Ona Kirtiklytė
 • Address: 38
  J. Žemaičio g.
  Jurbarko r.
  74437
 • Įvertinimų nėra
Rankų darbo lininis maišelis, puoštas nertais motyvais. Puikiai tiks norintiems netradiciškai, originaliai supakuoti dovanas, suvenyrus, smulkmenas.
Rankų darbo lininis maišelis, puoštas nertais motyvais. Pagamintas iš lietuviško lino, susiūtas medvilniniais siūlais.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.