Kūrinių krepšelis

Medaus rinkinys “Meilė saldi kaip medus”

Bitininkės Snieguolės Zabulionytės medaus rinkinys “Meilė saldi kaip medus” – puiki dovana dovanų dėžutėje ( cm) pradžiugins jūsų mylimą žmogų. Rinkinį sudaro: medus su pikiu (100 g), medus be priedų (500 g), natūralaus bičių vaško žvakė “Artumas” (14,5 cm).

18,00

Liko 1

Grąžinimo garantija: 14 dienų

Medaus rinkinys “Meilė saldi kaip medus” – puikus rinkinys dovanų dėžutėje (24×15,5×9 cm) pradžiugins jūsų mylimus žmones.  Natūralaus bičių vaško žvakės “Artumas” (14,5 cm) liepsna pripildys jūsų namus šilumos ir meilės. Na, o įvairaus medaus skoniai prabudins visus skonio receptorius! Įsigiję šį rinkinį paskanausite medaus su pikiu (100 g). Be abejo, išmėginsite ir jau visų numylėtą bitininkės Snieguolės Zabulionytės medų be jokių priedų (500 g).  Būtinai pastiprinkite organizmą natūraliais vitaminais ir mineralais. Skanaus!

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas


 

Pristatymo politika

Prekės išsiunčiamos per 2 d. d. nuo užsakymo gavimo. Prekes siunčiame pirkėjo nurodytu adresu. Jei pageidaujate užsakytas prekes gauti į paštomatą, prašome užsakymo komentaruose nurodyti jums patogiausio paštomato adresą.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Dėl prekių grąžinimo susisiekti tiesiogiai e. paštu simonagrusaite92@gmail.com

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Medaus rinkinys “Meilė saldi kaip medus””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

 • Parduotuvės pavadinimas: SimArt
 • Kūrėjas: Simona Drulė
 • Address: 7
  Radistų a.
  Kaunas
  50116
 • Įvertinimų nėra

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.