Kūrinių krepšelis

Puodelis “Myliu juodai”

Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis su širdelėmis puiki dovana Švento Valentino dienai.

Puodelis – vienetinis produktas, kuris pateikiamas nuotraukose.

Puodelio talpa – 350 ml.

Prekė išsiunčiama per 2-3 d. d.

13,00

Grąžinimo garantija: 14 dienų

Artėjant Švento Valentino dienai palepinkite savo mylimą žmogų šiuo išskirtiniu, vienetiniu, rankomis dekoruotu porcelianiniu puodeliu.  

Gaminį galima plauti, dažai atsparūs vandeniui. Dekoruotų gaminių negalima šveisti (pvz. šiurkščiąja kempinėlės puse), plauti indaplovėje.

Prekės išsiunčiamos per 2-3 d.d. po užsakymo apmokėjimo Omniva, DPD, LP Express paštomatais arba Lietuvos paštu. Užsakymo pateikimo metu, komentarų skiltyje įrašykite pageidaujamo paštomato adresą. 

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 1-3 darbo dienas


 

Pristatymo politika

Prekes siunčiame į Jums artimiausią paštomatą


 

Kūrinio grąžinimo politika

Norėdami grąžinti prekes susisiekite el. paštu sirugoda@gmail.com

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Puodelis “Myliu juodai””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

 • Parduotuvės pavadinimas: decor by G.
 • Kūrėjas: Goda Sirutavičiūtė
 • Address: Kaunas
  LT-48435
 • Įvertinimų nėra
Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis su lėkštele. Puodelis – vienetinis produktas, kuris pateikiamas nuotraukose.
Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis. Puodelis – vienetinis produktas, kuris pateikiamas nuotraukose.
Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis. Puodelis – vienetinis produktas, kuris pateikiamas nuotraukose.
Rankomis dekoruotas dviejų aukštų serviravimo indas. Tai vienetinis produktas, kuris pateikiamas nuotraukose.
Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis su Jūsų inicialais, pageidaujamu vardu ar bet kokiu Jums reikšmingu, trumpu tekstu. Puiki dovana Švento Valentino…
Rankomis dekoruotas porcelianinis puodelis su Jūsų inicialais, pageidaujamu vardu ar bet kokiu Jums reikšmingu, trumpu tekstu. Puiki dovana Švento Valentino…

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.