Kūrinių krepšelis

Dèk – Sojų vaško žvakės Moters ir Vyro torsas

Žvakė iš 100% sojų vaško bei medvilnės ir lino dagtimi.

NETOBULAI TOBULI – žvakių linija
Kai aplinkui tiek daug taisyklių, sukurtų standartų ir siekio tapti tobulu, aš sau leidžiu būti laisva, išsilieti ir pabėgti nuo įprastų reikalavimų. Būti su nelygumais, nubėgimais ir svarbiausia kiekvienam skirtingu ir unikaliu.

Tai natūralus sojų vaškas su pilka detalę kuri simbolizuoja, kad mes visi esame skirtingi su savo netobula tobulumo viršūne.

 

14,99

Liko 9

Grąžinimo garantija: 14 dienų

Dydis: 10cm.x5cm.

Prekės išsiunčiamos per 1-3 dienas. Siuntimas galimas per LP EXPRESS, OMNIVA ir DPD paštomatus.

Shipping Countries: Lietuva


Kūrinys išsiunčiamas per 1-3 darbo dienas


 

Pristatymo politika

Prekes siunčiame LP EXPRESS, OMNIVA ir DPD paštomatais. Užsakymo pateikimo metu, komentaruose, prašome nurodyti jums patogiausio paštomato adresą.


 

Kūrinio grąžinimo politika

Dėl prekių grąžinimo prašome susisiekti el. paštu d.sliuzeviciute@gmail.com. Taip pat kaip papildomą gavėją prašome nurodyti info@kuriutau.lt.

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Vidutinis įvertinimas : 0.0 iš 5 (0 balsai)

Jūsų įvertinimas motyvuoja mūsų kūrėjus !!!

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Būk pirmas palikęs atsiliepimą apie “Dèk – Sojų vaško žvakės Moters ir Vyro torsas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Apie kūrėją

NETOBULAI TOBULI - žvakių linija. Išsirink savo 100% sojų vaško žvakė su medvilnės bei lino dagtimi.  

Pirkėjas turi teisę grąžinti Prekes ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos Pirkėjui, išskyrus Prekes ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228 str. numatytas išimtis (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagamintos prekės, išpakuota kosmetika ir pan.).

Norėdamas grąžinti Prekę, Pirkėjas savo Kuriutau.lt paskyroje, skiltyje „Prašymai grąžinti prekę“, turi pateikti prašymą prekės grąžinimui. Išsiuntus Prekę Kūrėjui, Pirkėjas privalo informuoti Kūrėją (Kūrėjo paskyroje nurodytu el. paštu) ir Kuriutau.lt administratorių el. pašto adresu info@kuriutau.lt apie grąžinamos Prekės išsiuntimą nurodydamas siuntos sekimo numerį.

Pinigai Pirkėjui grąžinami tuomet, kai Prekė yra Išsiųstas Kūrėjui, ir Kūrėjas per 3 darbo dienas nuo Prekės pristatymo dienos nepareiškia pretenzijų Kuriutau.lt administratoriui dėl grąžintos Prekės komplektacijos ar būklės.

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su nepažeista etikete, nenuplėšta apsaugine plėvele ir kt.). Prekė turėtų būti nenaudota, nesugadinta, švari, nepraradusi prekinės išvaizdos, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jeigu Prekė nėra visiškai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, Kūrėjas gali atsisakyti priimti grąžinamą Prekę. Tokiu atveju pinigai Pirkėjui negrąžinami.

Papildomos Kūrėjo numatytos Prekių grąžinimo sąlygos ar instrukcijos yra skelbiamos Prekės aprašyme, skiltyje „Pristaymas“ ir / arba Pardavėjo profilio puslapyje. 

Pažymime, jog Pirkėjui tenka tiesioginės Prekių grąžinimo išlaidos. Vadinasi, grąžinant Prekę Pirkėjui grąžinamos už Prekę ir jos siuntimą sumokėtos išlaidos, bet ne su Prekės grąžinimu susijusios išlaidos.

Išsamios Prekių grąžinimo sąlygos pateikiamos Parduotuvės taisyklėse.